top of page

HİDROLİK ASANSÖR MONTAJ

Hidrolik Asansör yapımı ve montajı başlı başlına çok titiz çalışılması gereken bir alandır. Birçok kişinin can ve mal güvenliğinin asansör ile sağlanacağı düşünüldüğünde asansörlerin güvenli bir şekilde imal edilmesi şarttır. Tam da bu sebepten dolayı firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü biz işimizi yaparken önceliğimizi insanların can güvenliği olarak belirleyip tüm risklerden ve hatalardan arındırarak yapmaktayız.

Eğer normal bir asansör montajı nasıl yapılır ve firmamız hangi işlemleri uygular merak ediyorsanız Asansör Montajı sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Hidrolik Asansör Yapımı

HİDROLİK ASANSÖR MONTAJI NASIL YAPILIR

1. Rayların montajı 2. Kat kapılarının montajı 3. Müteahhide ait işlerin yapılması 4. Ana pano ve kontrol panosunun montajı 5. Makine motor montajı 6. Regülatör montajı 7. Süspansiyonların kurulması 8. Piston konması 9. Hidrolik ünite 10. Boru donanımı 11. Ayar ve bağlantıları 12. Güvenlik tertibatlarının aktif hale getirilmesi 13. Süspansiyonların yukarı alınması 14. Halat bağlantıları 15. Kabinin kurulması 16. Elektrik tesisatının çekilmesi 17. Kabin tesisatının çekilmesi 18. Kat tesisatlarının çekilmesi 19. Kabin kapısının takılması 20. Etek sacı, kabin siperi ve diğer kompenentlerin bağlanması 21. Kapı ve kat ayarları 22. Etiketleme 23. Temizlik 

Hidrolik Asansör Yapımında işinde profesyonel kişilerle çalışmaktayız. Müşterinin isteklerini ve ihtiyaçlarına önem verip montajımızı en kısa sürede ve eksiksiz tamamlamaktayız. Her şeyden önce hidrolik asansör yapımında, imalatında, montajında bilgi ve tecrübemize güvenmekteyiz.

Hemen iletişime geçmek için Tıklayınız.

bottom of page