top of page

ADM ASANSÖR

Firmamız 2002 de sektöre adım atmıştır. Bilgi, tecrübe ve birikimleri ile Adm Asansör 2016 yılında asansör sektöründe faaliyete başlamıştır. Geçen bu süre içerisinde kalite ve güven standardını, üretim montaj ve satış sonrası hizmet kalitesini, malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip güvenli bir marka olarak ADM Asansörü siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

  • SERTİFİKALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYABİLİRSİNİZ.

  • Avrupa kalite standartlarına ulaştığını tasdikleyen CE (tam kalite güvence) belgesini alarak güvenliğe önem verdiğimizi tescillemiş olup, asansörlerde İstanbul genelinde 3 araçla verdiğimiz mobil servis hizmeti ile asansör servis taleplerine çok kısa bir sürede cevap vermekteyiz.

  • Servis elemanlarımıza verdiğimiz düzenli eğitim programları ile yaptığımız işlerde güvenlik ve kalite seviyesini yukarılara taşımaktayız.

  • Yeni bir elektrikli insan ve yük asansörünü, EN81-20, hidrolik tahrikli insan ve yük asansörünü, EN 81-20, hidrolik tahrikli insan ve yük asansörünü, EN 81-20 standardında, CE işareti iliştirmekteyiz. Eski asansörlerin izin yenilenmesinde değiştirilmesinde YEŞİL VE MAVİ işlemlerini TS EN 81-80 standartlarında yapmaktayız. ISO Kalite Güvence Sistemi kriterlerinde 7/24 nöbetçi servislerimizle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

bottom of page